Logo Highcom

Highcom Sp. z o.o.

„Nasz sukces mierzymy sukcesem naszych Klientów”

Nasza historia sięga 1996, w którym to powstała spółka Highcom s.c. W ciągu tych lat udało na się zdobyć zaufanie wielu firm, z którymi współpracujemy do dziś. Wieloletnia współpraca jest dla nas największą wartością. Dlatego też nieprzerwanie kierujemy się zasadą uczciwości w biznesie. Szeroka wiedza i umiejętności stanowią o kompleksowości naszej oferty, co umożliwia skupienie się naszym Klientom na swoich celach. Tak właśnie rozumiemy „Kompleksową Obsługę Informatyczną”
W naszej firmie do Państwa dyspozycji są specjaliści ze wszystkich dziedzin informatyki. Począwszy od kompetencji analitycznych i doradczych poprzez umiejętności wdrożeniowe, skończywszy na serwisie i opiece nad infrastrukturą informatyczną. Wiele lat doświadczeń sprawiło, że nasza oferta opiera się na produktach sprawdzonych partnerów. Od 2001 roku nieprzerwanie spełniamy wymagania dotyczące najwyższego statusu partnerstwa w zakresie oprogramowania WAPRO ERP. Posiadamy również status partnera firmy Fujitsu, Elzab i Posnet. Kompleksowość naszej oferty umożliwia nam realizację obsługi informatycznej firm w każdym aspekcie ich działalności.

Nasze kompetencje

Analizy i doradztwo w obszarze IT
Oprogramowanie WAPRO ERP
Systemy B2C i B2B
Zarządzanie infrastrukturą IT

Klienci o nas...

 • W chwili obecnej z czystym sumieniem możemy stwierdzić, iż wszystkie nasze nadzieje i oczekiwania związane z wyborem Highcom Sp. z o.o. jako naszego partnera biznesowego zostały spełnione. Pracownicy Highcom Sp. z o.o. wykazali się i nadal wykazują fachowością, zaangażowaniem oraz rzetelnością.
  Marian SobianekSkład Opału i Materiałów Budowlanych T. & M. Sobianek
 • Duże doświadczenie, jakim wykazali się dotychczas pracownicy firmy Highcom, ich wiedza oraz zaangażowanie przekłada się bezpośrednio na poziom świadczonych nam usług. Dlatego też możemy śmiało polecić firmę Highcom z Lublina, jako wiarygodnego partnera biznesowego oraz integratora systemów informatycznych.
  Artur BernatowiczComtex Sp. z o.o.
 • Poziom wiedzy specjalistów Highcom sp. z o.o. gwarantuje nam pomoc praktycznie w każdym przypadku. Polecamy firmę Highcom jako rzetelnego i sumiennego opiekuna informatycznego, którego wiedza oraz kompetencje są gwarancją wykonania wszystkich sleconych im czynności.
  Magdalena DaniłośBiuro Rachunkowe DANACCO
 • Dotychczasowa współpraca z Firmą Informatyczną Highcom Sp. z o.o. cechuje się profesjonalizmem, rzetelnością oraz indywidualnym podejściem do naszych potrzeb. Dobra organizacja pracy i sumienność sprawia iż z przyjemnością mogę polecić Firmę Highcom jako sprawdzonego partnera w biznesie.
  Anna MazurBiuro Rachunkowe Expertus - Mazur, Wiewiórska Spółka Jawna
WAPRO Logo
Fujitsu Logo
Polska Grupa IT - logo
Intel Partner Logo
Posnet Logo
ELZAb logo