Pakiet rozwiązań wapro dla e-Commerce

Wybierz profesjonalny system na lata i zwiększ sprzedaż wykorzystując jego możliwości.

Rozwijaj swój biznes, sprzedawaj również w Internecie!

Wypróbuj pakiet rozwiązań e-Commerce, rozwiń biznes w sieci już dziś.


  • Zarządzanie sprzedażą i magazynem
  • Obsługa przesyłek kurierskich i paczek
  • Sklep internetowy zintegrowany z magazynem
  • Integracja z Allegro
  • Zdalna pomoc
  • Niższe koszty, większe bezpieczeństwo i praca zdalna dzięki dostępności w chmurze

Poznaj nasze programy dla e-sklepów

Pakiet dla e-commerce powstał zarówno z myślą o osobach, które prowadzą swój biznes tylko w sieci, jak i tych, które oprócz sprzedaży stacjonarnej, chcą sprzedawać online. Stale rozwijamy zakres funkcjonalny naszych systemów, żeby odpowiadać na bieżąco, na potrzeby Użytkowników.

WAPRO MAG

Sprzedaż i magazyn

Wybierz nowoczesny program do sklepu lub hurtowni. Profesjonalnie zarządzaj sprzedażą, również w wielu magazynach. Zautomatyzuj procesy związane z transakcjami (ustalenie cenników, realizację zamówień, wystawianie dokumentów, raporty z przychodów, zysków i rentowności, generowanie JPK). Kontroluj stany magazynowe i badaj rotację produktów sprzedawanych przez Ciebie we wszystkich kanałach sprzedaży. Usprawnij współpracę z firmami kurierskimi i operatorami paczkomatów. Zarządzaj kontaktami z klientami. Wykorzystaj możliwość współpracy z różnymi urządzeniami zewnętrznymi.

Koszt zakupu jednej licencji na okres 365 dni to 199 zł netto

Więcej

WAPRO B2C

Sklep internetowy

Dzięki dwukierunkowej wymianie danych możesz zarządzać sklepem internetowym w całości z poziomu programu WAPRO Mag. Wykorzystaj możliwość dotarcia i wygodnej obsługi klientów sklepu dzięki dobremu indeksowaniu w Google, integracji z internetowymi porównywarkami cen, rozwiązaniami wspierającymi marketing i sprzedaż (np. portale społecznościowe, wyszukiwarki, opineo, Lekki Koszyk itd) oraz portalami płatności internetowych i inPost. Wyróżnij się korzystając z dostępnych skórek RWD i stylów. Ułatwiaj klientom wyszukiwanie towaru dzięki kategoryzacji, podpowiedziom, galeriom i promocjom.
Do kogo kierujemy naszą ofertę?
  • Producentów
  • Dystrybutorów
  • Punktów sprzedaży detalicznej
  • Osób fizycznych prowadzących działalność handlową
Koszt miesięcznego abonamentu to 82 zł netto

WAPRO AUKCJE

Aukcje internetowe

Połącz Allegro ze swoim programem dla sklepu WAPRO Mag - teraz możesz wygodnie zarządzać sklepem stacjonarnym i aukcjami. Bezpiecznie zarządzaj procesem sprzedaży na Allegro i obsługą posprzedażową z wykorzystaniem dwukierunkowej synchronizacji, również dla wielu kont. Wyróżnij się wykorzystując dostępne układy, dołączając zdjęcia i linki. Wykorzystaj możliwości grupowego zarządzania aukcjami, transakcjami, komentarzami. Zautomatyzuj wysyłanie wiadomości i wystawianie komentarzy. Usprawnij wysyłkę dzięki integracji z operatorami paczkomatów i automatyzacji obsługi paczek.
Koszt zakupu pakietu sieciowego do 1000 artykułów dostępnych w aukcjach internetowych wynosi 499 zł netto

Najnowsze funkcjonalności

Sprawdź nowe możliwości systemów wapro dla e-commerce

Masz pytania? Napisz do nas!

Wybór systemu ERP powinien być bardzo przemyślany i oparty na solidnych argumentach. Pozwól, że odpowiemy na Twoja pytania i wątpliwości lub przygotujemy dla Ciebie wstępną ofertę.