WAPRO ERP oferuje sektorowi MSP najnowocześniejszą technologię mobilną, zarezerwowaną dotychczas wyłącznie dla dużych korporacji. System WAPRO Mobile to aplikacja dla handlowców mobilnych ułatwiająca sprzedaż i zapewniająca szybki, zdalny dostęp do informacji niezależnie od miejsca pobytu użytkownika.
Program WAPRO Mobile to oferta dla firm z segmentu MSP, które dostrzegają korzyści z zastosowania technologii mobilnej. Wykorzystując szeroko dostępne możliwości komunikacji takie jak GPRS, internet, smartfony i tablety oraz najnowocześniejszą technologię zarówno bazodanową jak i programistyczną, WAPRO Mobile pozwala małym i średnim przedsiębiorcom wyposażyć swoich pracowników terenowych (zarówno przedstawicieli handlowych jak i vansellerów) w zaawansowane rozwiązania w adekwatnej dla sektora MSP cenie.

Zalety i korzyści


♦ Dostęp do informacji z dowolnego miejsca i w każdej chwili

♦ Redukcja kosztów obsługi klientów zamiejscowych

♦ Usprawnienie pracy przedstawicieli handlowych

♦ Zwiększenie efektywności handlowców

♦ Planowanie i kontrola pracy pracowników mobilnych

Funkcje programu


♦ Pełna obsługa procesu sprzedaży mobilnej

♦ Weryfikacja zobowiązań i rozliczanie płatności

♦ Zlecenia, planowanie zadań i trasy

♦ Ankietowanie i raportowanie

♦ Błyskawiczna synchronizacja dokumentów z WF-Mag w siedzibie Firmy

Praca na wielu systemach i urządzeniach


♦ Smartfony i tablety Android

Dla handlowców, przedstawicieli i kadry menedżerskiej

Zalety i korzyści

Korzyści z zastosowania rozwiązania

Istotną zaletą programu jest bardzo atrakcyjny i intuicyjny interfejs. Znane z programu WF-Mag mechanizmy wyszukiwania danych (szukanie intuicyjne) bardzo ułatwiają pracę. Zastosowanie serwera bazy danych SQL Server powoduje, że aplikacja może swobodnie zarządzać nawet dużą ilością danych. Program umożliwia płynna i wydajną pracę użytkownika mobilnego nawet z kartoteką liczącą ponad 30.000 pozycji asortymentowych.

Korzyści z zastosowania rozwiązania:

 • Natychmiastowy dostęp do informacji bez potrzeby komunikowania się z firmą
 • Znaczące skrócenie czasu obsługi zamówienia - zamówienie po zarejestrowaniu od razu może zostać przesłane do firmy
 • Wyeliminowanie papierowego bałaganu i możliwości pomyłek - wszystko odbywa się w sposób elektroniczny
 • Redukcja kosztów - nikt nie musi odbierać telefonów i faksów oraz powtórnie rejestrować dokumentów do systemu w firmie. Dokument po wprowadzeniu przez handlowca lub sprzedawcę w terenie automatycznie trafia do systemu w centrali.
 • Efektywniejsze wykorzystanie handlowców w terenie - informacje o zaległościach czy obrotach pozwalają na jednoczesną sprzedaż, windykację należności, negocjacje, itd.
 • Efektywniejsze wykorzystanie handlowców w terenie - informacje o zaległościach czy obrotach pozwalają na jednoczesną sprzedaż, windykację należności, negocjacje, itd.
 • Możliwość obsługi większej ilości kontrahentów - warsztat pracy jest w kieszeni i nie zależymy od innych pracowników w centrali
 • Większa kontrola nad pracownikami mobilnymi dzięki zastosowaniu Konsoli zarządzającej

mobile_1

Funkcje programu

Szerzej o funkcjonalności

Zbieranie zamówień

Program WF-Mag mobile 2 został wyposażony w rewelacyjnie szybki mechanizm zamawiania, wyszukiwanie produktów, wybór z wielu magazynów (lokalizacji), edycję warunków handlowych, rejestrację zaliczki, elastyczną możliwość konfiguracji polityki cenowej. Zamówienia mogą być zapisane w wersji roboczej i edytowane w odpowiednim czasie.
mob4_1mobi_funkcje_zamowienia_firma

Fakturowanie

Program umożliwia szybkie wystawienie faktur oraz ich wydruk na drukarkach mobilnych. Faktury automatycznie rejestrują rozchód z wielu magazynów oraz dokumenty kasowe potwierdzające płatności gotówkowe.
Konsola_and_Android_FV

Zobowiązania i rozliczenia płatności

Program umożliwia weryfikację zobowiązań i należności, wystawienie dokumentów potwierdzających rozliczone transakcje oraz przyjmowanie zaliczek na poczet przyszłych operacji.
mob4_3mobi_funkcje_rozliczenia

Kontrola kilometrów

WF-Mag Mobile 2 posiada narzędzia rejestracji i analizy ilości przejechanych kilometrów na podstawie wprowadzanego stanu licznika podczas otwarcia i zamknięcia dnia przez handlowca.
mob4_4mobi_funkcje_kilometry

Kalendarz i zarządzanie zadaniami

System WF-Mag Mobile 2 posiada funkcje, których zadaniem jest wsparcie przedstawicieli w planowaniu działań sprzedażowych, prowadzących do pozyskiwania klientów oraz finalizowania transakcji sprzedaży.
mob4_5mobi_funkcje_kalendarz

Bezpieczeństwo

WF-Mag Mobile 2 doskonale sprawdza się w sytuacjach awaryjnych. W przypadku uszkodzenia lub utraty sprzętu wraz z nim nie tracimy cennych zamówień i kontaktów z klientami. Wszystkie przesłane do centrali dane są bezpieczne, łącznie z dokumentami roboczymi. Program automatyzuje wykonanie kopii lokalnej co jest korzystne gdy jesteśmy poza zasięgiem replikacji. mob4_6mobi_damaged_smart

Geolokalizacja

Funkcjonalność umożliwia przeprowadzenie automatycznego pomiaru lokalizacji geograficznej podczas wykonanej wizyty i porównanie ich z danymi kontrahenta.
mobi4_Geolokalizacja1 mobi4_Geolokalizacja2

Kontrola trasówek

Trasy wizyt handlowca mogą być planowane w centrali a następnie rozliczne z ilości wykonania. Możemy również zezwolić na samodzielne planowanie wizyt przez handlowca i weryfikować wyniki pracy. Oba style zarządzania można również połączyć wspomagając handlowca planowaniem zadań w centrali oraz wymogiem akceptacji samodzielnie zaplanowanej trasówki przez przełożonego.
mob4_7mobi_funkcje_planowanie

Ankietowanie

Moduł ankiet w systemie WF-Mag Mobile 2 umożliwia zbieranie informacji bezpośrednio z rynku. Ankiety dostarczają niezbędnych informacji ułatwiających podjęcie decyzji dotyczących strategii sprzedaży. Ankiety możemy zastosować kierując pytania do klienta lub uzyskać opinię przedstawiciela handlowego na punkt sprzedaży. mobi4_Ankiety1 mobi4_Ankiety2

Wiadomości

Użytkownik ma dostęp do najświeższych informacji na temat zmian w organizacji, cen, promocji lub dowolnych informacji dystrybuowanych za pomocą funkcji wiadomości.
mob4_10funkcje_wiadomosci

Pozyskiwanie nowych kontrahentów

Program ułatwia wprowadzenie informacji, zależności handlowych przy czym podpowiada wymagane do uzupełnienia pola. Ranking pozyskanych, nowych kontrahentów pozytywnie wpływa na współzawodnictwo handlowców.
mob4_8mobi_funkcje_kontrahenci

Raportowanie

Raporty nie wymagają obciążenia bazy urządzenia mobilnego gromadzeniem wszystkich danych. Pozwalają na zamówienie informacji z analizowanego zakresu bezpośrednio z bazy centralnej.
mob4_9mobi_funkcje_raporty

Praca na wielu urządzeniach

z systemem Android

Dla systemu Android

mob1_k

Smartfony i tablety


Charakterystyczne cechy:
Wybrane funkcjonalności określające indywidualne cechy platformy sprzętowej.

 • Kalendarz do planowania zadań handlowca
 • Geolokalizacja wizyty i kontrahenta
 • Kontakty z możliwością bezpośredniego wywołania telefonu lub wiadomości e-mail
 • Automatyczne aktualizacje
 • Drukarki igłowe lub wydruk tekstowy
Zastosowanie:
Przykłady wykorzystania programu ze względu na charakterystyczne cechy.

 • Handlowiec mobilny
 • Pracownik terenowy
 • Kierowca, spedytor
 • Kadra menadżerska
Wymagania:

 • Smartfon lub tablet GSM/UMTS z systemem Android
 • Procesor: 800Mhz
 • Pamięć RAM/ROM: 512MB/512MB
 • Parametr systemu: maksymalna pamięć dla aplikacji: 128MB
 • Ekran 3,5 cala 480x320
 • System Android 2.3.x lub nowszy

WAPRO Mobile - cennik

Ze względu na ilość wariantów zakupu, obejmujących rodzaj oraz zakres licencji, cennik WAPRO Mobile jest niezwykle rozbudowany. Poniżej prezentujemy uproszczoną wersję z możliwością przejścia do pełnej kalkulacji. Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania spersonalizowanej oferty uwzgledniającej aktualne rabaty i promocje.

Mobilna firma-wapro mobile

Licencja Zakres licencji Cena netto
365 BIZNES Jedno stanowisko 899,00 netto/rok
365 BIZNES KONSOLA/STANOWISKO Dodatkowe stanowisko do konsoli zarządzającej 159,00 zł netto/rok

 

Mobilny magazynier-wapro mobile mag

Licencja Zakres licencji Cena netto
365 BIZNES Jedno stanowisko 699,00 netto/rok
365 BIZNES KONSOLA/STANOWISKO Dodatkowe stanowisko do konsoli zarządzającej 159,00 zł netto/rok

Licencja wapro 365 to abonamentowy wariant licencjonowania. Klient zakupuje roczną subskrypcję na korzystanie z programu – po upływie tego czasu należy odnowić licencję. Posiadając aktywną subskrypcję, Klient otrzymuje wszystkie aktualizacje programu bez dodatkowych kosztów. Ponadto część systemów wapro można zakupić w ramach licencji wieczystej - Standard.

Pełny cennik

Masz pytania? Napisz do nas!

Wybór systemu ERP powinien być bardzo przemyślany i oparty na solidnych argumentach. Pozwól, że odpowiemy na Twoja pytania i wątpliwości lub przygotujemy dla Ciebie wstępną ofertę.