25% zniżki dla biur rachunkowych!

25% zniżki dla biur rachunkowych!

Odbierz zniżkę na oprogramowanie księgowe i kadrowo-płacowe w wariancie BIURO lub BIURO Plus!

WAPRO BIURO to dedykowane oprogramowanie dla biur rachunkowych umożliwiające pracę na rzecz nieograniczonej liczby firm, które zawiera liczne funkcje ułatwiające i automatyzujące proces obsługi wielu klientów.

 

Regulamin promocji

 1. Organizatorem promocji „25% zniżki dla biur rachunkowych” jest firma Asseco Business Solutions – Oddział w Warszawie w dalszej części regulaminu zwana Organizatorem.
 2. Promocja trwa od 12 grudnia 2017 do 8 stycznia 2018.
 3. Warunkiem otrzymania rabatu jest podanie w zamówieniu kodu promocyjnego dostępnego po przesłaniu powyższego formularza zapisu do bazy marketingowej Asseco Business Solutions lub otrzymanego w specjalnym mailu zapraszającym do skorzystania z promocji.
 4. W ramach promocji biuro rachunkowe spełniające warunek pkt. 3 ma prawo do zakupu NOWEJ licencji programów WAPRO Fakir, WAPRO Kaper, WAPRO Gang i/lub WAPRO Best w wariancie BIURO lub BIURO Plus oraz dowolnej liczby stanowisk dodatkowych (w ramach jednej transakcji) z rabatem 25%.
 5. Oferty nie łączy się z innymi promocjami.
 6. Promocja nie dotyczy usług abonamentowych i produktów, na które udzielana jest licencja czasowa.
 7. Promocja dostępna jest bezpośrednio w Dziale Sprzedaży WAPRO ERP poprzez przesłanie wiadomości na sprzedaz.wapro@assecobs.pl oraz w sieci sprzedaży.
 8. Warunkiem otrzymania rabatu jest podanie w zamówieniu kodu promocyjnego dostępnego po przesłaniu powyższego formularza zapisu do bazy marketingowej Asseco Business Solutions.
 9. Organizator zastrzega możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.
 10. W przypadku zaistnienia zdarzeń nieobjętych niniejszym regulaminem ostateczny głos rozstrzygający posiada Organizator.
 11. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży WAPRO ERP.

 

Zamówienie musi zostać zrealizowane za pośrednictwem strony WAPRO ERP

Po kliknięciu  poniższego przycisku, zostaną Państwo przekierowani na stronę WAPRO ERP

Wypełnij formularz

 

Dodatkowe 5% rabatu za zamówienie u nas

Przesłanie zamówienia z podaniem kodu rabatowego uzyskanego na stronie WAPRO ERP do nas, na adres biuro@highcom.pl skutkować będzie naliczeniem dodatkowych 5% rabatu.

 

Comments are closed.