WAPRO 365 „Wybierz co Chcesz”

Niska cena, wysoka jakość i bogaty pakiet dodatków

Na początku października bieżącego roku pojawiły się nowe wersje programów WAPRO – 8.6

Nowością jest drugi, nowy model licencjonowania – WAPRO 365.

 

Są to licencje terminowe działające przez 365 dni od momentu aktywacji. Są przy tym znacznie tańsze niż dotychczasowe programy bezterminowe.

Przykład WAPRO Kaper Biuro: WAPRO 365 – 699,00 PLN,  lic. bezterminowa – 1690,00 PLN

Posiadacze lic. bezterminowych 8.5 mają możliwość przejścia na model WAPRO 365 w cenach specjalnych – również znacznie niższych niż cena podstawowa

Przykład WAPRO Mag Prestiż: cena specjalna – 459,00 PLN,  cena podstawowa – 899,00 PLN

 

W dobie zbyt częstych zmian przepisów zmuszających do corocznego zakupu aktualizacji – WAPRO 365 wydaje się korzystniejszą a już na pewno tańszą alternatywą dla licencji bezterminowych.

 

Promocja „Wybierz co chcesz”

Zaktualizuj swój program do WAPRO 365 lub kup nowy pakiet WAPRO 365 i wybierz co chcesz z  listy dodatków:

 • dodatkowe stanowisko na rok (w wariantach, które to umożliwiają)
 • program WAPRO Analizy 365 Biznes na rok do każdego wariantu (jeżeli aktualizujesz z licencji bezterminowej lub jesteś nowym klientem)
 • usługę WAPRO B2B z bezpłatną usługą Telefoniczna Pomoc Techniczna (jeżeli aktualizujesz z licencji bezterminowej lub kupujesz WAPRO Mag 365 PRESTIŻ lub PRESTIŻ PLUS)

 

Regulamin promocji „Wybierz co chcesz”

 1. Organizatorem promocji „Wybierz co chcesz” jest firma Asseco Business Solutions – Oddział w Warszawie w dalszej części regulaminu zwana Organizatorem.
 2. Promocja rozpoczyna się w momencie publikacji na stronach Asseco WAPRO i trwa do odwołania.
 3. Warunkiem udziału w promocji jest zamówienie nowego pakietu WAPRO 365 lub aktualizacja licencji bezterminowej do WAPRO 365.
 4. W przypadku aktualizacji z dowolnej licencji bezterminowej do odpowiednika WAPRO 365, kupujący może wybrać jeden lub więcej dodatków z poniższej listy:
  1. przy aktualizacji do wariantu WAPRO 365 START WAPRO Analizy 365 Biznes – jedno stanowisko na 365 dni za 1 zł netto
  2. przy aktualizacji do każdego innego wariantu WAPRO Analizy 365 Biznes – jedno stanowisko na 365 dni za 1 zł netto dodatkowe stanowisko aktualizowanej aplikacji na 365 dni za 1 zł netto. Jeżeli aktualizowana licencja była na 1 stanowisko, po aktualizacji będą 2. Jeżeli licencja bezterminowa miała 5 stanowisk – po aktualizacji będzie ich 6.
  3. przy aktualizacji do wariantu WAPRO Mag 365 PRESTIŻ lub PRESTIŻ PLUS, oprócz dodatków z punktu 4b klient ma prawo do jednego NOWEGO abonamentu usługi WAPRO B2B na 365 dni wraz z przysługującą do B2B bezpłatną usługą TPT (Telefoniczna Pomoc Techniczna), o ile usługa B2B zostanie uruchomiona a klient w momencie zakupu nie posiada aktywnej usługi WAPRO B2B.
 5. W przypadku zakupu nowej licencji WAPRO 365, kupujący może wybrać jeden lub więcej dodatków z poniższej listy:
  1. przy zakupie dowolnego wariantu WAPRO 365WAPRO Analizy 365 Biznes – jedno stanowisko na 365 dni za 1 zł netto
  2. przy zakupie wariantu WAPRO Mag 365 PRESTIŻ lub PRESTIŻ PLUS, oprócz dodatków z punktu 5a klient ma prawo do jednego NOWEGO abonamentu usługi WAPRO B2B na 365 dni wraz z przysługującą do B2B bezpłatną usługą TPT (Telefoniczna Pomoc Techniczna), o ile usługa B2B zostanie uruchomiona a klient w momencie zakupu nie posiada aktywnej usługi WAPRO B2B.
 6. Cały zakup należy wykonać w jednej transakcji, a wszystkie daty rozpoczęcia i zakończenia abonamentów będą identyczne.
 7. Promocję można łączyć tylko z promocją „Miło Cię widzieć w WAPRO 365!”
 8. Promocja dostępna jest w sieci sprzedaży na terenie całego kraju oraz bezpośrednio w Dziale Sprzedaży Asseco WAPRO.
 9. Organizator Asseco Business Solutions zastrzega możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.
 10. W przypadku zaistnienia zdarzeń nieobjętych niniejszym regulaminem ostateczny głos rozstrzygający posiada Organizator.
 11. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży WAPRO ERP.
 12. Warunkiem udzielenia promocyjnego rabatu jest dodanie do zamówienia wybranych pozycji promocyjnych (zgodnie z pkt 4), wpisanie w uwagach przy pozycjach promocyjnych hasła „Wybierz co chcesz”

Comments are closed.